ZAVOLAJTE NÁM: + 421 910 910 463

Maliarske práce Bytovky

malovanie bytovky

Azda najžiadanejšia vec s ktorou sa stretávame sú Maliarske služby v oblasti správy nehnuteľností .

Ak vlastníte alebo spravujete bytový dom (ako zástupca bytových vlastníkov), panelák alebo ste súčasťou pracovnej skupiny vo Vašej bytovke, tak isto viete, že je dôležité udržovať Vaše bydlisko v dobrej kondícii. Správna údržba a revitalízácia priestorov  vám môže pomôcť jednak prilákať a udržať si obyvateľov alebo nájomcov,ale aj zlepšiť komfort bývania pre terajších obyvateľov. Samotný proces  maľovania je pre správcov nehnuteľností a aj pre nájomcov často problémom. V spoločnosti KAHAN – Maľby a Nátery  sme hrdí na to, že ponúkame celú škálu bezproblémových služieb maľovania interiérov a exteriérov pre všetky typy budov, vrátane: 

rekonštrukcia vchodovych priestorov

Bytové komplexy 

Komerčné budovy

Spoločenstvá vlastníkov bytov 

Rodinné Domy

Radová zástavba

Maliarske práce nebytových priestorov bytovky ako aj renovácia priestorov pivníc

nivelizačný poter a náter podlahy

Či už chcete osviežiť chodby svojej bytovky alebo máte záujem o úplnú revitalizáciu svojho vchodu vrátane pivníc, môžeme vám pomôcť. Tiež úzko spolupracujeme s  Okresným  stavebným bytovým družstvom OSBD  tak aby boli dodržané všetky pravidlá a nariadenia, aby  sa zabezpečilo, že každá nehnuteľnosť bude zodpovedať štandardom a výberovým konaniam. To pre Vás  znamená  viac šťastných obyvateľov !

 

Plne si uvedomujeme háklivosť prác v priestoroch ktoré sú plne obývané.

Naším cieľom je poskytovať profesionálne výsledky s minimálnym narušením vašich obyvateľov, susedov alebo nájomcov a bez bolesti hlavy pre vás ako správcu nehnuteľnosti.

 

Naši maliari majú skúsenosti s manipuláciou so všetkými druhmi maliarskych prác a na dosiahnutie krásnej povrchovej úpravy používame iba tie najkvalitnejšie výrobky. 

A hlavne pri práci sa snažíme udržiavať čistotu a poriadok, pretože si uvedomujeme, že obyvatelia bytovky tam musia počas prác normálne fungovať a žiť,preto im chceme dopriať kľud a pokoj a o všetko ostatné sa postaráme my.

Nátery podláh a nivelak

 

Ak si vyberiete spoločnosť KAHAN – Maľby a Nátery získate: 

 

Komplexné maľovanie interiérov a / alebo exteriérov

Vysokokvalitné farby a materiály 

Maľovanie bez problémov a bezproblémové s minimálnym narušením

Koordinácia a komunikácia so správcami nehnuteľností

Maľovanie pivničných priestorov

Nátery vchodov,chodieb,stropov

Vyspravovanie stien

Natieranie zábradlí, madiel

Vytvorenie sokla

Tak isto sa na nás môžete obrátiť ohľadom vonkajšieho náteru na všetky druhy materiálov vrátane štuku, dreva, vinylových obkladov a ďalších. Nechajte si zkultúrniť Váš vchod a obrátte sa na profesionálov vo svojom odvetví.

O Nás

Sme rodinná firma z Nitry, ktorá Vám môže ponúknuť svoje skúsenosti z viac ako 30 ročnej praxe v obore. Od roku 1991 sme získali nemalé skúsenosti so zákazkami najrôznejšieho rozsahu. Vždy sa snažíme maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka. Ak sú jeho predstavy rámcové, potrebuje odbornú radu či konkrétny dizajnový návrh, vždy nájdeme pomoc a riešenie.

Zavolajte ešte dnes

+421 910 910 463

Výpočet cenovej ponuky zdarma po návšteve zákazky spracujeme cenovú ponuku, v ktorej zohľadníme všetky aspekty, tak aby  bola čo najpresnejšia.

 

"Nestačí byť priemerný" 

Jaroslav Kahan

 
Naším cieľom je vaša spokojnosť a sme si vedomí, že vymaľovaný byt či kancelária je našou vizitkou na niekoľko rokov.

© 2021 Copyright by Kahan® Všetky práva vyhradené.Je zakázané akýkolvek obsah kopírovať bez súhlasu majiteľa.

Domov  |  Ochrana osobných údajov GDPR  |  Cookies 

Webrok.sk - Tvorba web stránok  |  kahan.sk - Maliarske a natieračské práce  |  spravyabc.eu - Správy z domova a zo sveta  |  respiratory123.eu - Predaj respirátorov |  domainer-forum.sk - Predaj domén a web stránok