Čo robíme

Vykonávame všetky druhy maliarskych a natieračských prác , vždy dodržujeme osvedčenú technológiu danú výrobcom. Dlhá prax je naša záruka k vašej spokojnosti. Vždy ponúkame len tie najlepšie materiály, ktoré sú jednotkou na svetových trhoch, napr. Caparol, WEBER, chemolak, Dulux. Avšak máme aj iné materiály, ktoré sa používajú do menej náročných priestorov ako sú pivnice, sklady, schodisko atď. Sme schopní dodať všetky materiály na interiér, ale aj na exteriér (fasáda). Vykonávame taktiež murárske a sadrokartonárske práce.

Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Vždy dbáme na to, aby zákazník vedel pred začiatkom akcie čo a za akú prácu platí. Našou prioritou je profesionálne informovať o maliarskych, fasádnych a lakovníckych prácach. Vždy budete informovaní o viacerých variantoch možných postupov a naša ponuka vám bude vypracovaná “na mieru”

Pokiaľ si od nás nechá zákazník všetko zakryť, po skončení prác nebude žiadny neporiadok.

Maľovanie je pre nás radosť a pre vás zážitok.

Maľovanie je nutnosť vzhľadom k tomu, že okolo nás je veľa škodlivých látok, ktoré nevidíme, ale verte, že ich máte nie stenách hŕbu.

Vymaľovanie znamená mať dobrý pocit z čistého a zdravého prostredia, kde chceme odpočívať po svojej práci.

  1. Zbaviť sa škodlivín
  2. Odstrániť zápach a prach
  3. Oživiť svoj domov
  4. Ochrániť Vaše zdravie

Od klienta odchádzame, až keď sme 100% spokojný. Ponúkame čo možno najlepší pomer medzi cenou a kvalitou. Dbáme na vhodne zvolené technologické postupy a účelnosť – napr. Ochrana kovov pred koróziou, ochrana dreva pred účinkami vody atď.

Veľký dôraz kladieme hlavne na spokojnosť zákazníka. Iba spokojný zákazník sa k nám rád vráti a odporučí nás svojim známym.

ZAVOLAJTE IHNEĎ: +421 910 910 463

A nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.