ZAVOLAJTE NÁM: + 421 910 910 463

Maľovanie komerčných objektov

Našim poslaním je zlepšiť Vaše podnikanie a prostredie a posunúť Váš profesný život dopredu pridaním farieb do vášho sveta ! Každý rok pracujeme na desiatkach rezidenčných a komerčných nehnuteľnostiach. KAHAN – Maľby a Nátery je známa ako spoločnosť, ktorá poskytuje tú najlepšiu kvalitu prác počas dohodnutého termínu.

Požiadajte o Cenovú ponuku ešte dnes!
Naplánujte si bezplatnú obhliadku.

Typy komerčných maliarskych služieb, ktoré ponúkame
KAHAN – Maľby a Nátery ponúkame rôzne služby pre komerčných zákazníkov!

malovanie priestorov palenice

Ake typy komernčých objektov maľujeme ?

Bytovky a domy – bytové družstvá
Zdravotnícke zariadenia
Gastronomické objekty
Priemyselné budovy a sklady
Vzdelávacie centrá
Telocvične a fitness centrá
Kancelárie a Showroomy
Developerské projekty

Všetci naši zákazníci sú pre nás dôležití. Preto dodržiavame prísny kódex. Naši maliari sa starajú o to, aby bola práca vykonaná správne – s dohodnutým rozpočtom a na čas. Je to náš prísľub!

Máme dosť skúseností na to, aby sme prácu zvládli na prvýkrát a dokonale.

Maľovanie interiérov

Naši maliari sú odborníci. Či už hľadáte interiérové maľby pre svoj komerčný alebo bytový priestor, máme pre vás riešenie. Každá práca je jedinečná – preto potrebujete niekoho, kto má skúsenosti, kto sa dokáže prispôsobiť všetkým požiadavkám na maľovanie. Náša spoločnosť to zvládne.

Cenová ponuka zadarmo: Volajte na: 0910 910 463

Ak chcete získať viac informácií o našich komerčných službách, kontaktujte nás ešte dnes. Dozviete sa viac o tom, čo robíme, čím sa odlišujeme a v čom náš tím pomáha vniesť farbu do vášho sveta!

Priemyselné budovy a sklady

Náš tím sa vyznačuje profesionalitou,odbornosťou a skúsenosťami. Prichádzame včas a dodržujeme rozpočet projektov. Od zložitých postupov pri priemyselnom lakovaní a povrchovej úprave až po dodržanie krátkych termínov môžeme zvládnuť takmer všetko.

Niektoré z našich služieb priemyselného maľovania zahŕňajú:

Parkoviská
Benzínky
Veľkosklady
Sklady
Stavebné priestory
Závody na priemyselné spracovanie kovov
Závody na chemické spracovanie
Laboratóriá
Výrobné závody

Maľovanie Kancelárie Administratívne priestory

Výkonnosť vašej kancelárie závisí vo veľkej miere od dojmu, ktorý urobí. Chcete urobiť
dojem, aby vaše podnikanie vyzeralo čo najlepšie, ale ak vaša kancelária vyzerá trochu
fádne, mohlo by to byť preto, že farba je stará a zatuchnutá.

Úspešnosť a výkonnosť práce v kancelárii sa týka dokonca aj vašich vlastných zamestnancov, pretože nikto nechce pracovať v ošarpanej kancelárii. Preto je dôležité nájsť si čas a kriticky sa zamyslieť nad tým, čo vaša kancelária komunikuje s vašimi pracovníkmi aj so zákazníkmi. Čerstvý náter môže zmeniť vašu kanceláriu na vytúženú podobu. Showroomy sú miesta kde sa snažíte zaujať a získať klientov na svoju stranu,preto je to vhodné miesto na vyskúšanie niektorej z dekoračných omietok ako je napríklad imitácia mramora, benátsky štuk, týmito technikami sa dajú vytvoriť úchvatné kúsky.

Naši odborníci na maľovanie vám pomôžu premeniť priestory Vašich kancelárií na príjemné,produktívne prostredie. Náš vysoko skúsený tím pripraví maľovanie kancelárii všetkých veľkostí a tvarov, od malých kancelárií až po veľké, komerčné prevádzky.

Telocvične a Fitness centrá

Pre vás a vašich členov je dôležité, aby vaša telocvičňa alebo fitnescentrum vyzerali čo najlepšie. Chcete vytvoriť príjemnú atmosféru tam, kde chcú byť vaši členovia a kde sú inšpirovaní k pozitívnej zmene vo svojom živote.

My veríme, že farba robí rozdiel! Poznáme farby a správne farby môžu zmeniť celé fitnescentrum! Snažíme sa, aby sme všetkým našim interakciám s našimi zákazníkmi priniesli najvyššiu úroveň kvality, aby ste mali dokonalý výsledný efekt, ktorý si môžete vychutnať vy aj vaši členovia. Náš tím sa zameriava na profesionalitu a odbornosť, vynikajúcu kvalitu, odchod z čistého pracovného priestoru, včas a dodržanie rozpočtu. Naše meno je značka, ktorej môžete dôverovať.

Naše maliarske služby pre telocvične a fitness centrá zahŕňajú:

Nátery na epoxidové podlahy
Maľovanie kúpeľní a spŕch
Vymaľovanie šatní
Priestory pri bazénoch
Farby s veľmi nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín a neobsahujú ťažké kovy
Vymaľovanie toaliet
Maľovanie exteriérov fitness centra
Protiplesňové nátery
Použitie umývateľných farieb
Pre prácu vyberáme správne vybavenie a používame farby Caparol,HET a iné.

Zdravotnícke zariadenia

Maliarske služby v zdravotníckych zariadeniach
Na základe nariadenia vlády 331/2006 Z.z.§12 sa musia priestory nemocničných zariadení
maľovať najmenej raz za dva roky. Po kontaminácii stien biologickým materiálom sa musí
znečistené miesto ihneď dezinfikovať a umyť.

V našej spoločnosti sú naši maliari v zdravotníckych zariadeniach vybavení špeciálnymi nástrojmi a vysoko kvalitnými antimikrobiálnymi farbami pre nemocnice určené na elimináciu rizika pre vašich pacientov, zamestnancov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Súčasťou moderných kliník a súkromných ambulancií sú aj reprezentatívne prijímacie miestnosti, vstupné haly, kde sa nám naskytne príležitosť použiť aj niektorú z dekoračných techník, dekoračné omietky,ktoré tvoria dokonalý luxusný a pútavý vzhľad stien za dodržiavania hygienických potrieb.

Naše farby sú odolné, ľahko sa čistia a majú nasledujúce vlastnosti:

Nízky obsah VOC
No-VOC
Antimikrobiálne
Mikrobicídne
Ecologicky nezávadné
Bezzápachové
Paropriepustné
Bez biocídov a fungicídov
Umývateľné

Prvým krokom v každom projekte je dôkladná príprava. To je obzvlášť dôležité v zdravotníckych zariadeniach. Naši skúsení odborníci na maľovanie pripravujú a čistia všetky povrchy pred lakovaním. Napíšte nám a nechajte si vypracovať cenovú ponuku pre Vaše zdravotnícke zariadenie.

Maľovanie škôl a edukačných priestorov

Maliari ktorí spravia prácu správne aj počas školského roka. Ak hľadáte maliarsku spoločnosť, ktorá rozumie pozornosti venovanej detailom a časovému harmonogramu, ktorý je potrebný na zrekonštruovanie vzdelávacieho zariadenia, KAHAN -Maľby a Nátery je tu pre vás. Poznáme výzvy, ktoré predstavuje maľovanie vašej školy alebo Univerzity s rušnými triedami, chodbami, internátmi a toaletami, ktoré si nemôžu dovoliť byť dočasne mimo prevádzky.

Naši maliari chápu, že mimo prevádzkové hodiny, víkendy, letné a sviatočné obdobia sú často najlepšie obdobia na uskutočnenie maľovania v plnom rozsahu prác a sme pripravení vyhovieť vášmu harmonogramu!

malovanie ordinacia

Poskytujeme komplexné služby v oblasti maľovania interiérov a exteriérov pre všetky typy zdravotníckych zariadení vrátane lekárskych kancelárií, nemocníc, stredísk urgentnej starostlivosti, zubných lekárov a zubných ambulancií a ďalších. Tam, kde je hygiena prioritou, používajú naši odborníci mikrobicídne farby, aby zabránili šíreniu choroboplodných zárodkov a baktérií.

Chápeme dôležitosť zdravia, bezpečnosti a ochrany v týchto prostrediach, a preto naši profesionálni maliari pracujú efektívne a pre nemocnice používajú iba vysokokvalitnú antimikrobiálnu farbu a protiplesňové nátery.

Naším cieľom je revitalizovať vzhľad a dojem z vášho zdravotníckeho zariadenia s minimálnym narušením pre vašich pacientov a personál. Maliarske služby pre nemocnice, kancelárie urgentnej starostlivosti a ďalšie
Upokojujúca estetika je dôležitá pre každé lekárske alebo zdravotnícke zariadenie, ale možno je ešte dôležitejšie vedieť, že materiály použité na vytvorenie tohto krásneho priestoru sú bezpečné a zdraviu nezávadné.

Naša práca nielenže zanechá dojem na vašich zamestnancov, študentov a správcov budov, ale aj budete spokojný s tým, ako zvládate Vaše fungovanie počas prác.

Ak vaša škola alebo univerzita potrebuje obnovu interiéru alebo exteriéru, obráťte sa na nás a vykonáme našu najlepšiu prácu!

Medzi služby, ktoré ponúkame, patria:

Výmena tmelu na fasádu
Opravy škárovacích hmôt a tesnení, výmena dlaždíc
Kompletné lakovanie na všetky povrchy vrátane dreva, štuku, vinylu a ďalších.
Celý interiér vrátane tried, telocviční a sál
Aplikácia vysoko odolných náterov na podlahy, skrinky a kúpeľňové priečky.
Protiplesňové nátery do šatní
Značenie školy

Správa Nehnuteľností Bytovky a domov

Maliarske služby v oblasti správy nehnuteľností . Ak vlastníte alebo spravujete bytový dom (ako zástupca bytových vlastníkov), panelák alebo ste súčasťou pracovnej skupiny vo Vašej bytovke, tak isto viete, že je dôležité udržovať Vaše bydlisko v dobrej kondícii. Správna údržba a revitalízácia priestorov vám môže pomôcť jednak prilákať a udržať si obyvateľov alebo nájomcov,ale aj zlepšiť komfort bývania pre terajších obyvateľov.

Samotný proces maľovania je pre správcov nehnuteľností a aj pre nájomcov často problémom.

V spoločnosti KAHAN – Maľby a Nátery sme hrdí na to, že
ponúkame celú škálu bezproblémových služieb maľovania interiérov a exteriérov pre všetky
typy budov, vrátane:

Bytové komplexy
Komerčné budovy
Spoločenstvá vlastníkov bytov
Rodinné Domy
Radová zástavba

Či už chcete osviežiť chodby svojej bytovky alebo máte záujem o úplnú revitalizáciu svojho vchodu vrátane pivníc, môžeme vám pomôcť. Tiež úzko spolupracujeme s Okresným stavebným bytovým družstvom OSBD tak aby boli dodržané všetky pravidlá a nariadenia, aby sa zabezpečilo, že každá nehnuteľnosť bude zodpovedať štandardom a výberovým konaniam. To pre Vás znamená viac šťastných obyvateľov !

Plne si uvedomujeme háklivosť prác v priestoroch ktoré sú plne obývané. Naším cieľom je poskytovať profesionálne výsledky s minimálnym narušením vašich obyvateľov, susedov alebo nájomcov a bez bolesti hlavy pre vás ako správcu nehnuteľnosti.

Naši maliari majú skúsenosti s manipuláciou so všetkými druhmi maliarskych prác a na dosiahnutie krásnej povrchovej úpravy používame iba tie najkvalitnejšie výrobky. A hlavne pri práci sa snažíme udržiavať čistotu a poriadok, pretože si uvedomujeme, že obyvatelia bytovky tam musia počas prác normálne fungovať a žiť,preto im chceme dopriať kľud a pokoj a o všetko ostatné sa postaráme my.

Ak si vyberiete spoločnosť KAHAN – Maľby a Nátery získate:
Komplexné maľovanie interiérov a / alebo exteriérov

Vysokokvalitné farby a materiály
Maľovanie bez problémov a bezproblémové s minimálnym narušením
Koordinácia a komunikácia so správcami nehnuteľností
Maľovanie pivničných priestorov
Nátery vchodov,chodieb,stropov
Vyspravovanie stien
Natieranie zábradlí, madiel
Vytvorenie sokla

Tak isto sa na nás môžete obrátiť ohľadom vonkajšieho náteru na všetky druhy materiálov vrátane štuku, dreva, vinylových obkladov a ďalších. Nechajte si zkultúrniť Váš vchod a obrátte sa na profesionálov vo svojom odvetví.

O Nás

Sme rodinná firma z Nitry, ktorá Vám môže ponúknuť svoje skúsenosti z viac ako 30 ročnej praxe v obore. Od roku 1991 sme získali nemalé skúsenosti so zákazkami najrôznejšieho rozsahu. Vždy sa snažíme maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka. Ak sú jeho predstavy rámcové, potrebuje odbornú radu či konkrétny dizajnový návrh, vždy nájdeme pomoc a riešenie.

Zavolajte ešte dnes

+421 910 910 463

Výpočet cenovej ponuky zdarma po návšteve zákazky spracujeme cenovú ponuku, v ktorej zohľadníme všetky aspekty, tak aby  bola čo najpresnejšia.

 

"Nestačí byť priemerný" 

Jaroslav Kahan

 
Naším cieľom je vaša spokojnosť a sme si vedomí, že vymaľovaný byt či kancelária je našou vizitkou na niekoľko rokov.

© 2021 Copyright by Kahan® Všetky práva vyhradené.Je zakázané akýkolvek obsah kopírovať bez súhlasu majiteľa.

Domov  |  Ochrana osobných údajov GDPR  |  Cookies 

Webrok.sk - Tvorba web stránok  |  kahan.sk - Maliarske a natieračské práce  |  spravyabc.eu - Správy z domova a zo sveta  |  respiratory123.eu - Predaj respirátorov |  domainer-forum.sk - Predaj domén a web stránok