ZAVOLAJTE NÁM: + 421 910 910 463

Maliarske práce pre developerov a stavebné firmy

Budujete alebo spolupracujete ako generálny dodávateľ na novej výstavbe resp. novom developerskom projekte? Potrebujete pokryť dokončovacie práce ako striekanie objektov, akrylovanie, sádrokartonárske práce, podlahárske práce a neviete nájsť spoľahlivú partiu ? Ste na správnej adrese.

malovanie velkometrazne

Zabezpečujeme kompletné dokončovacie práce pre výstavbu, developerské projekty a stavebné spoločnosti.

Máme dostatočnú kapacitu pre veľkometrážne maľovanie v rádovo tisíckach m2 denne.

Zabezpečujeme súhru živnostníkov a remeselných partií, tak aby ste sa mohli spoľahnúť na dokončenie v daný termín a za dohodnutých podmienok.

velka maliarska firma

Maľovanie Airless novostavby bytovky

Najčastejšou formou spolupráce býva kompletný servis pri novej výstavbe v prípade striekania. V našom ponímaní to znamená pre Vás žiadna starosť s oblepovaním,zakrývaním podláh a otvorov, kompletná dodávka materiálu a následne maĺovanie a dočistenie po prácach.

maliarske prace novostavba

Spolupracovali sme na množstve projektoch v rámci Nitry a okolia. Naše recenzie sú tou najlepšou pozvánkou pre Vás a spoluprácu s nami.

O Nás

Sme rodinná firma z Nitry, ktorá Vám môže ponúknuť svoje skúsenosti z viac ako 30 ročnej praxe v obore. Od roku 1991 sme získali nemalé skúsenosti so zákazkami najrôznejšieho rozsahu. Vždy sa snažíme maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka. Ak sú jeho predstavy rámcové, potrebuje odbornú radu či konkrétny dizajnový návrh, vždy nájdeme pomoc a riešenie.

Zavolajte ešte dnes

+421 910 910 463

Výpočet cenovej ponuky zdarma po návšteve zákazky spracujeme cenovú ponuku, v ktorej zohľadníme všetky aspekty, tak aby  bola čo najpresnejšia.

 

"Nestačí byť priemerný" 

Jaroslav Kahan

 
Naším cieľom je vaša spokojnosť a sme si vedomí, že vymaľovaný byt či kancelária je našou vizitkou na niekoľko rokov.

© 2021 Copyright by Kahan® Všetky práva vyhradené.Je zakázané akýkolvek obsah kopírovať bez súhlasu majiteľa.

Domov  |  Ochrana osobných údajov GDPR  |  Cookies 

Webrok.sk - Tvorba web stránok  |  kahan.sk - Maliarske a natieračské práce  |  spravyabc.eu - Správy z domova a zo sveta  |  respiratory123.eu - Predaj respirátorov |  domainer-forum.sk - Predaj domén a web stránok