ZAVOLAJTE NÁM: + 421 910 910 463

Telocvične a fitness centrá

Maľovanie Telocvične a Fitness centrá

 

Pre vás a vašich členov je dôležité, aby vaša telocvičňa alebo fitnescentrum vyzerali čo najlepšie. Chcete vytvoriť  príjemnú atmosféru tam, kde chcú byť vaši členovia a kde sú inšpirovaní k pozitívnej zmene vo svojom živote.

 

My veríme, že farba robí rozdiel! Poznáme farby a správne farby môžu zmeniť celé fitnescentrum! Snažíme sa, aby sme všetkým našim interakciám s našimi zákazníkmi priniesli najvyššiu úroveň kvality, aby ste mali dokonalý výsledný efekt, ktorý si môžete vychutnať vy aj vaši členovia.

striekany strop škola

 

Náš tím sa zameriava na profesionalitu a  odbornosť, vynikajúcu kvalitu, odchod z čistého pracovného priestoru, včas a dodržanie rozpočtu. Naše meno je značka, ktorej môžete dôverovať.

 

Naše maliarske služby pre telocvične a fitness centrá zahŕňajú:

 

Nátery na epoxidové podlahy

Maľovanie kúpeľní a spŕch

Vymaľovanie šatní

Priestory pri bazénoch

Farby s veľmi nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín a neobsahujú ťažké kovy

Vymaľovanie toaliet 

Maľovanie exteriérov fitness centra

Protiplesňové nátery

Použitie umývateľných farieb

 

Pre prácu vyberáme správne vybavenie a používame farby Caparol,HET, Maxima, Kreisel a iné. Ak sa chystáte na rekonštrukciu telocvične alebo Vašeho fitka, tak neváhajte nás kontaktovať.

O Nás

Sme rodinná firma z Nitry, ktorá Vám môže ponúknuť svoje skúsenosti z viac ako 30 ročnej praxe v obore. Od roku 1991 sme získali nemalé skúsenosti so zákazkami najrôznejšieho rozsahu. Vždy sa snažíme maximálne vyhovieť požiadavkám zákazníka. Ak sú jeho predstavy rámcové, potrebuje odbornú radu či konkrétny dizajnový návrh, vždy nájdeme pomoc a riešenie.

Zavolajte ešte dnes

+421 910 910 463

Výpočet cenovej ponuky zdarma po návšteve zákazky spracujeme cenovú ponuku, v ktorej zohľadníme všetky aspekty, tak aby  bola čo najpresnejšia.

 

"Nestačí byť priemerný" 

Jaroslav Kahan

 
Naším cieľom je vaša spokojnosť a sme si vedomí, že vymaľovaný byt či kancelária je našou vizitkou na niekoľko rokov.

© 2021 Copyright by Kahan® Všetky práva vyhradené.Je zakázané akýkolvek obsah kopírovať bez súhlasu majiteľa.

Domov  |  Ochrana osobných údajov GDPR  |  Cookies 

Webrok.sk - Tvorba web stránok  |  kahan.sk - Maliarske a natieračské práce  |  spravyabc.eu - Správy z domova a zo sveta  |  respiratory123.eu - Predaj respirátorov |  domainer-forum.sk - Predaj domén a web stránok