Veľkoplošné striekanie

Pre uspokojenie požiadaviek na veľkoplošné maľovanie v najlepšej kvalite náterov a v rozumnom čase, je tu veľkometrážne maľovanie striekaním. Modernou technológiou od spoločnosti Wagner zabezpečíme vymaľovanie-vystriekanie Vašich výrobných hál, skladov, kancelárií, bytových,obchodných priestrov, a všade tam kde je treba zabezpečiť veľké plochy nového náteru.

Veľkoplošné strojové striekanie má oproti klasickej maľovke viacero výhod. Nepochybne najväčšou z nich je obrovská úspora času stráveného pri práci, kde sa nároky na čas znižujú až o polovicu. Čo je v hlavne v prípadoch veľkých developerských projektov nezanedbateľný fakt. Medzie ďalšie výhody patrí ľahšia prilnavosť náterov na miesta kde by sa za normálnych okolností maliari len veľmi ťažko dostali so svojou technikov, tak isto aj možsnoť aplikácie na rôzne povrchy bez ohľadu na nerovnosti. Dosahujeme dokonalé výsledky aj pri nehomogénom povrchu. Kvalita náterov je jemnejšia a príjemnejšia, a teda pre koncového klienta sa jedná o kvalitnejší náter.

Pri práci používame najmodernejšie striekacie zariadenia od nemeckej firmy WAGNER, ktorá je lídrom na trhu vo výrobe vysokokvalitných striekacích zariadení.

ZAVOLAJTE IHNEĎ: +421 910 910 463

A nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.