Sme rodinn├í firma na komplexn├ę maliarske a natiera─Źsk├ę pr├íce s viac ako 30 ro─Źnou praxou. U┼ż od roku 1991 poskytujeme maliarske slu┼żby nielen pre s├║kromn├Żch klientov, ale aj pre ve─żk├ę firmy a korpor├ície.

Komplexn├ę maliarske a natiara─Źsk├ę slu┼żby.

Sociálne siete

Maliarske pr├íce – Trnava a okolie Overen├ş maliari s dlhoro─Źnou praxou

Sme profesion├ílna firma, ktor├í poskytuje komplexn├ę maliarske pr├íce. U┼ż viac ako 30 rokov p├┤sob├şme v Trnave a okol├ş. Profesion├ílne maliarske a natiera─Źsk├ę slu┼żby u┼ż od roku 1991. Trnava a okolie

Profesion├ílne ma─żovanie domov, bytov, bytoviek, ┼ík├┤l, priemyseln├Żch a komer─Źn├Żch objektov v Trnave

Dostali ste sa do ┼ít├ídia kedy je treba vyma─żova┼ą Va┼íu nehnute─żnos┼ą?┬á ─îi u┼ż to je z d├┤vodu, ┼że nebola p├ír rokov ma─żovan├í alebo, sa jedn├í o novostavbu, tak my sme tu pre V├ís. V├Żsledok na┼íej pr├íce budete ma┼ą dlh├ę roky na o─Źiach, preto je pre n├ís d├┤le┼żit├í kvalitne odveden├í pr├íca, ktor├í je nielen vizitkou na┼íej firmy, ale aj n├ím prin├í┼ía neust├íle nov├Żch z├íkazn├şkov. Sme rodinn├í firma na profesion├ílne ma─żovanie, ktor├í u┼ż viac ako tri desa┼ąro─Źia p├┤sob├ş v Trnave a okol├ş.

  • Na┼íe maliarske pr├íce premenia va┼íe domovy na ├║┼żasn├ę miesta pre ┼żivot. Kvalita &

Profesion├ílne vyma─żovan├Ż dom, alebo in├Ż objekt na v├ís zanech├í dojem, hlavne ak sa rozhodnete pre technol├│giu Airless. Technol├│gia striekania farby Airless sa stala ─Źasom na┼íou v├Żstavnou skri┼łou maliarskych pr├íc a v tejto technike sa sna┼ż├şme zdokona─żova┼ą ka┼żd├Żm rokom. Sved─Źia o tom aj desiatky vide├ş a fotiek, ktor├ę dokumentuj├║ realiz├ície u na┼íich spokojn├Żch klientov.

Maliarskymi pr├ícami sa na┼íe slu┼żby nekon─Źia. S├║─Źas┼ąou natiera─Źsk├Żch pr├íc na domov a bytoch b├Żvaj├║ samozrejme aj v├Żspravky a teda opravy stien a stropov, stierkovanie a omietky. Pri oprav├ích db├íme na to aby v├Żsledok bol ─Źo najdokonalej┼í├şch a aby z├íkazn├şk nemal pocit, ┼że sa nach├ídza na stavenisku.

Dobr├║ a kvalitn├║ firmu na maliarske pr├íce nedefinuje iba vizu├ílny dojem z ma─żovania, ale aj to, ─Źo po sebe zanech├í. Neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou na┼íej firmy je aj to, ┼że po sebe zanech├íme maxim├ílne ─Źist├Ż objekt, aby tak z├íkazn├şk nemal dodato─Źn├║ pr├ícu a n├íklady na odstra┼łovanie ne─Źist├┤t po maliarskych pr├ícach. Preto┼że nie je umenie spravi┼ą v┼íade neporiadok, ale by┼ą oh─żadupln├Ż vo─Źi zariadeniam┬á a priestorom z├íkazn├şka.

Komplexn├ę maliarske pr├íce a natiera─Źsk├ę slu┼żby - Trnava a okolie

  • Ma─żovanie domov
  • Ma─żovanie bytov
  • Ve─żkometr├í┼żne ma─żovanie Airless
  • Komplexn├ę maliarske a natiera─Źsk├ę slu┼żby pre ve─żk├ę objekty

Profesion├ílna odbornos┼ą

Bu─Ćte si ist├ş, ┼że naj├şmate najlep┼í├şch maliarov v odbore

Vynikaj├║ca kvalita

Priestory spr├ívne priprav├şme a na pr├ícu pou┼ż├şvame iba najlep┼íie vybavenie, aby sme zabezpe─Źili dokonal├ę v├Żsledky maliarskych pr├íc.

─îist├ę pracovn├ę priestory

V┼żdy db├íme na to, aby sme vy─Źistili n├í┼í pracovn├Ż priestor a zanechali v├Żborn├Ż dojem.

M├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą, ┼że dodr┼żiavame term├şny

Uk├í┼żeme sa v pl├ínovanom ─Źase a dokon─Ź├şme pr├ícu v dohodnutom term├şne.

Pozit├şvne recenzie na┼íich klientov

Na┼íi spokojn├ş klienti a z├íkazn├şci s├║ d├┤veryhodnou z├írukou, ┼że sa obraciate na spr├ívnu spolo─Źnos┼ą. Za tie roky u┼ż s├║ ich tis├şce

Strojov├ę ma─żovanie Airless - ve─żkometr├í┼żne striekanie

Strojov├ę ma─żovanie Airless

Ma─żovanie Airless Stojov├ę ma─żovanie = najlep┼íia cena Technol├│gie pos├║vaj├║ ─żudstvo dopredu. Aj maliarske pr├íce pre┼íli technologick├Żm v├Żvojom. Val─Źekmi ma─żova┼ą obrovsk├ę plochy by bolo ur─Źite n├íro─Źne, preto uzrela svetlo sveta unik├ítna technol├│gia na ma─żovanie Airless. Aby sme poskytli ─Źo najkvalitnej┼íie slu┼żby a vedeli zvl├ídnu┼ą aj ve─żk├ę projekty, disponujeme touto ┼ípi─Źkovou technikou …

Cenn├şk maliarskych pr├íc - Kahan - Ma─żby a n├ítery

Cenn├şk maliarskych pr├íc

Cenn├şk maliarsk├Żch pr├íc Kahan ÔÇô Ma─żby a n├ítery Dostali ste sa do ┼ít├ídia kedy potrebujete vyma─żova┼ą vchody vo Va┼íom panel├íku alebo staviate si rodinn├Ż dom a pri┼íla na rad samotn├í ma─żovka ? Ak ├íno, isto V├ís bude zauj├şma┼ą cenn├şk maliarskych pr├íc – t.j. ko─żko ─Źo presne stoj├ş s ak├Żmi cenami …

Maliarske pr├íce pre priemyseln├ę objekty - budovy - sklady. Nitriansky - Trnavsk a Bratislavsk├Ż kraj.

Maliarske pr├íce pre priemyseln├ę budovy a sklady

Ma─żovanie halov a skladov. Natieranie stropov, tr├ímov a ve─żkometr├í┼żne striekanie priestorov. Priemyseln├ę ma─żovanie ve─żk├Żch pl├┤ch. Stavebn├ę ├║pravy ve─żk├Żch objektov a ├║dr┼żba a renov├ícia v├Żrobn├Żch h├íl.

Maliarske pr├íce pre komer─Źn├ę objekty

Maliarske pr├íce pre komer─Źn├ę objekty

Maliarske a stavebn├ę pr├íce pre obchodn├ę re┼ąazce, obchody, siete potrav├şn alebo obchodn├ę spolo─Źnosti. Kompletn├í prer├íbka a ├║dr┼żba objektov jednotliv├Żch pobo─Źiek.

Maliarske pr├íce pre bytov├ę domy - bytovky - panel├íky v Nitrianskom - Trnavskom a Bratislavskom kraji

Maliarske pr├íce pre bytov├ę domy

Maliarske a natiera─Źsk├ę pr├íce pre Bytovky a bytov├ę dru┼żstv├í, spr├ívcov vchodov. Spolupracujeme so z├ístupcami bytov├Żch vlastn├şkov ako aj so spr├ívcovskou spolo─Źnos┼ąou. V┼íetky slu┼żby na jednom mieste.

Ma─żovanie domu - bytu za dobr├║ cenu v Nitrianskom kraji

Ma─żovanie domu – bytu

Strojov├ę ma─żovanie domu. Airless striekanie stien novostavby domov a bytov. Ma─żovanie striekan├şm rodinn├Żch domov. Kompletn├ę maliarske slu┼żby

Maliarske práce - Trnava a okolie

V┼żdy si po osloven├ş dohodneme osobn├║ obhliadku a n├ísledne po obhliadke vypracujeme cenov├║ ponuku, a a┼ż potom sa pust├şme do pr├íce za presne dohodnut├Żch podmienok, ako ─Źasov├Żch tak aj finan─Źn├Żch. M├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą na maxim├ílnu kvalitu za dobr├║ cenu – maliari Kahan – trad├şcia od roku 1991.

Ko─żko stoj├ş ma─żovanie domu?

Ka┼żd├Ż dom, alebo objekt je jedine─Źn├Ż, preto nie je mo┼żn├ę ur─Źi┼ą dopredu. Cena za ma─żovanie domu je ve─żmi individu├ílna ÔÇô stanovuj├║ ju viacer├ę faktory. N├ízorn├ę pr├şklady si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą v na┼íom cenn├şku maliarskych pr├íc.┬á M├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą, ┼że cena za ma─żovanie domu bude v├Żhodn├í a kvalita maliarskych pr├íc bude na tej najvy┼í┼íej ├║rovni.

Kde poskytujeme maliarske práce?

Maliarske pr├íce poskytujeme v Trnave a okol├ş:

Trnava, Biely Kostol, B├ş┼łovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boler├íz, Borov├í, Brestovany, Bu─Źany, Bukov├í, C├şfer, Dechtice, Dlh├í, Dobr├í Voda, Doln├í Krup├í, Doln├ę Dubov├ę, Doln├ę Lov─Źice, Doln├ę Ore┼íany, Horn├í Krup├í, Horn├ę Dubov├ę, Horn├ę Ore┼íany, Hrn─Źiarovce nad Parnou, Jaslovsk├ę Bohunice, K├ítlovce, Ko┼íoln├í, Kri┼żovany nad Dudv├íhom, Lo┼íonec, Majcichov, Mal┼żenice, Nah├í─Ź, Opoj, Pavlice, Rado┼íovce, Ru┼żindol, Slovensk├í Nov├í Ves, Smolenice, Such├í nad Parnou, ┼áelpice, ┼ápa─Źince, ┼á├║rovce, Trst├şn, Vl─Źkovce, Voderady, Zavar, Zelene─Ź, Zvon─Ź├şn.