O nás

Dovoľte mi aby som sa predstavil, moje meno je Jaroslav Kahan a s mojimi viac ako 25 ročnými skúsenostami v obore maliarstva a natieračstva pomáham Vám – klientom už od  roku 1991 skrášlovať Vaše priestory,či už sú to kancelárie,celé bytovky alebo rodiné domy . Po rokoch práce ako samostatný živnostník, bolo nutné rozšíriť rady spolupracovníkov o ďalších ľudí a tak je pre Vás pripravené vždy dostatočné množstvo kvalifikovaných maliarov pracujúcich na profesionálnej úrovni, ktorú zaisťujú len vyučení a vyškolení odborníci na maliarske a natieračské práce. Našou snahou je pomáhať Vám a plniť Vaše predstavy o dokonalých pracovných,skladových alebo bytových priestoroch. Veríme že toto je cesta ako nájsť dokonalú natieračskou firmu, na ktorú sa naši zákazníci vždy radi znovu obráti a budú našich remeselníkov odporúčať svojim priateľom a známym.

Sme si vedomí, že to je možné dosiahnuť iba poctivo odvedenou prácou, spoľahlivosťou, rýchlymi dodacími lehotami maliarskych a natieračských prác a maximálnou snahou uspokojiť priania a požiadavky zákazníka za rozumné ceny, pretože kvalita nami vykonávaných služieb nie je zásadne podmienená len vysokými cenami …

Naša firma ide cestou neustáleho skvalitňovania služieb. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované maliarske a natieračské služby s očakávaným vysokým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je všetka naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky k zlepšovaniu služieb vítame.

25 rokov skúseností

V tomto prípade to znamená,že pretavíme svoje Know-how k Vašej spokojnosti.

Pomer kvalita/cena

Snažíme sa poskytovať čo najlepšie služby vždy tak aby to bolo ekonomicky výhodné.

Vždy upratané

Základom úspešne zvládnutých prác je aj udržiavanie 100% čistoty počas celého priebehu.

Moderné technológie

Najnovší striekací systém,alebo nátery so špeciálnymi vlastnostami.

o nas dole

ZAVOLAJTE IHNEĎ: +421 903 464 489

A nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.