Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Maliarske práce pre zdravotnícke zariadenia Nemocnice – kliniky – lekárne – ordinácie

Hygiena v zdravotníckych zariadeniach je vyžadovaná viac ako v iných objektoch, preto je nevyhnutné aby pre nemocnice a kliniky robili maliarske práce vyškolení profesionáli. Naše maliarske služby využilo široké spektrum zdravotníckych zariadení. Kahan, to je tradícia a kvalita už od roku 1991.

Maliarske služby v zdravotníckych zariadeniach

Zdravotnícke zariadenia – nemocnice, kliniky majú svoje špecifiká. Na základe nariadenia vlády 331/2006 Z.z. §12 sa musia priestory nemocničných zariadení maľovať najmenej raz za dva roky. Po kontaminácii stien biologickým materiálom sa musí znečistené miesto ihneď dezinfikovať a umyť.

V našej spoločnosti sú naši maliari v zdravotníckych zariadeniach vybavení  špeciálnymi nástrojmi a vysoko kvalitnými antimikrobiálnymi farbami pre nemocnice určené na elimináciu rizika pre vašich pacientov, zamestnancov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Súčasťou moderných kliník a súkromných ambulancií sú aj reprezentatívne prijímacie miestnosti, vstupné haly, kde sa nám naskytne príležitosť použiť aj niektorú z dekoračných techník, dekoračné omietky,ktoré tvoria dokonalý luxusný a pútavý vzhľad stien za dodržiavania hygienických potrieb.

Používame najkvalitnejšie farby so špičkovými vlastnosťami:

 • Nízky obsah VOC
 • No-VOC
 • Antimikrobiálne
 • Mikrobicídne
 • Ekologicky nezávadné
 • Bezzápachové
 • Paropriepustné, umývateľné
 • Bez biocídov a fungicídov

Či už chcete osviežiť chodby svojej bytovky alebo máte záujem o úplnú revitalizáciu svojho vchodu vrátane pivníc, môžeme vám pomôcť. Tiež úzko spolupracujeme s Okresným stavebným bytovým družstvom OSBD tak aby boli dodržané všetky pravidlá a nariadenia, aby sa zabezpečilo, že každá nehnuteľnosť bude zodpovedať štandardom a výberovým konaniam.

Špeciálne maliarske práce určené pre:

 • Nemocnice
 • Lekárne – celé siete lekárni
 • Ordinácie a súkromné kliniky
 • Rehabilitačné centrá a kúpele
 • Súkromné kliniky a špecializované zdravotnícke strediská

Prvým krokom v každom projekte je dôkladná príprava. To je obzvlášť dôležité v zdravotníckych zariadeniach. Naši skúsení odborníci na maľovanie pripravujú a čistia všetky povrchy pred lakovaním. Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať cenovú ponuku pre Vaše zdravotnícke zariadenie.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti maľovania interiérov a exteriérov pre všetky typy zdravotníckych zariadení vrátane lekárskych kancelárií, nemocníc, stredísk urgentnej starostlivosti, zubných lekárov a zubných ambulancií a ďalších. Tam, kde je hygiena prioritou, používajú naši odborníci mikrobicídne farby, aby zabránili šíreniu choroboplodných zárodkov a baktérií.

Chápeme dôležitosť zdravia, bezpečnosti a ochrany v týchto prostrediach, a preto naši profesionálni maliari pracujú efektívne a pre nemocnice používajú iba vysokokvalitnú antimikrobiálnu farbu a protiplesňové nátery.

Naším cieľom je revitalizovať vzhľad a dojem z vášho zdravotníckeho zariadenia s minimálnym narušením pre vašich pacientov a personál. Maliarske služby pre nemocnice, kancelárie urgentnej starostlivosti a ďalšie Upokojujúca estetika je dôležitá pre každé lekárske alebo zdravotnícke zariadenie, ale možno je
ešte dôležitejšie vedieť, že materiály použité na vytvorenie tohto krásneho priestoru sú bezpečné a zdraviu nezávadné.

Profesionálne maliarske služby pre zdravotnícke zariadenia v Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji

Všetky naše služby poskytujeme prevažne v Nitrianskom kraji a to v nasledovných lokalitách: Nitra, Zlaté Moravce, Vráble, Hlohovec, Sereď, Piešťany, Nové Zámky.

 • Väčšie projekty realizujeme aj vo vzdialenejších lokalitách – Bratislavského a Trnavského kraja (Bratislava – Trnava a okolie)
Maliarske práce Kahan - lokality pôsobnosti - Nitra a okolie

Pracujeme so značkami renovovaných výrobcov.

Maliarske práce s kvalitnými materiálny mrenovovaných výrobcov

Mám záujem o maliarske práce pre zdravotnícke zariadenia

Profesionálne maľovanie nemocníc, kliník, lekární, ordinácií.