Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Maliarske práce pre developerské projekty Nitriansky – Trnavský a Bratislavský kraj

Ste developer a nemáte pre svoj projekt spoľahlivého partnera na maľovanie? Sme rodinná firma na maliarske práce, ktorá je na trhu od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali nielen dobré meno, ale aj špičkovú techniku, pomocou ktorej bez problémov zvládneme aj väčšie developerské projekty.

Maliarske práce pre developerov a stavebné firmy

Budujete alebo spolupracujete ako generálny dodávateľ na novej výstavbe resp. novom developerskom projekte? Potrebujete pokryť dokončovacie práce ako striekanie objektov, akrylovanie, sádrokartonárske práce, podlahárske práce a neviete nájsť spoľahlivú partiu? Ste na správnej adrese.

Priemyselné veľkometrážne maľovanie pre:

  • Developerské projekty
  • Radové zástavby
  • Novostavby bytových domov

Zabezpečujeme kompletné dokončovacie práce pre výstavbu, developerské projekty a stavebné spoločnosti.

Máme dostatočnú kapacitu pre veľkometrážne maľovanie v rádovo tisíckach m2 denne. Zabezpečujeme súhru živnostníkov a remeselných partií, tak aby ste sa mohli spoľahnúť na dokončenie v daný termín a za dohodnutých podmienok.

Maľovanie Airless - novostavby radových zástavieb a bytoviek

Najčastejšou formou spolupráce býva kompletný servis pri novej výstavbe v prípade striekania. V našom ponímaní to znamená pre Vás žiadna starosť s oblepovaním,zakrývaním podláh a otvorov, kompletná dodávka materiálu a následne maĺovanie a dočistenie po prácach.

Naše profesionálne maliarske práce využili aj:

Maliarske práce pre korporácie
Profesionálne maliarske práce pre veľké spoločnosti

Profesionálne maliarske služby pre developerov v Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji

Všetky naše služby poskytujeme prevažne v Nitrianskom kraji a to v nasledovných lokalitách: Nitra, Zlaté Moravce, Vráble, Hlohovec, Sereď, Piešťany, Nové Zámky.

  • Väčšie projekty realizujeme aj vo vzdialenejších lokalitách – Bratislavského a Trnavského kraja (Bratislava – Trnava a okolie)
Maliarske práce Kahan - lokality pôsobnosti - Nitra a okolie

Pracujeme so značkami renovovaných výrobcov.

Maliarske práce s kvalitnými materiálny mrenovovaných výrobcov

Komplexné maliarske práce a služby pre developerské projekty

Maliari Kahan – tradícia od roku 1991.