Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Ako si vybrať firmu na maliarske práce?

Ako si vybrať firmu na maliarske práce?

Dôveruj, ale preveruj! Toto doslovne platí aj pri vyberaní dodávateľa na natieranie novej fasády na vašom bytovom dome, alebo kompletné vymaľovanie domu. V dnešnom článku si povieme, na aké aspekty je dobré pozerať pri vyberaní a ako mať aspoň akú-takú istotu, že ste si vybrali dobre a že vaša fasáda bude spravená kvalitne a odborne.

Pozrite si web maliarskej firmy

Dobrý web je symbolom kvalitnej firmy. Ak je totiž firma zodpovedná, dáva si záležať nielen na svojej práci, ale aj na ostatných aspektoch podnikania. Na stránke by nemali chýbať všetky dôležité kontaktné údaje, sídlo, názov firmy, logo, prípadne aj slogan alebo motto. Odporúčame si pozrieť aj profil firmy na sociálnej sieti, ako komunikuje so zákazníkmi, aké má hodnotenia, ako si dáva záležať na grafike a celkovom výzore.

Overte si natieračov na internete

Dnešná doba nám, našťastie, ponúka veľa možností overovania. Stačí dať do  Googla názov firmy a môžete sa pustiť do hľadania informácií. Existuje niekoľko webov, kde si ľudia navzájom pomáhajú a dohadzujú si kvalitných remeselníkov. Zohnať totiž dnes kvalitných ľudí je relatívne ťažké. Najmä v oblasti remesiel – ako je napríklad aj krtkovanie.

Všímajte si komunikáciu s firmou

Ak firma komunikuje ťažkopádne už aj na začiatku, pri rozbiehaní spolupráce, môže to byť symbolom, že takto bude komunikovať aj neskôr. Potom to pre vás môže byť problém. Ideálne je, ak sa vám majiteľ alebo obchodný zástupca snaží vyhovieť v každej požiadavke a hneď na začiatku komunikuje promptne a profesionálne.

Vypýtajte si referencie

Každá firma by si mala dokumentovať svoje práce. Vypýtajte si fotografie interiérov alebo exteriérov, ktoré jej natierači vykonávali. Uvidíte tak kvalitu práce a inšpiráciu, ktorú maliari majú. Dobrá firma si dáva záležať na kvalitnej práci, pretože nechce strácať zákazníkov.

Vyberajte dobre – maľovanie totiž nie je každodennou záležitosťou.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *