Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Email Telefón
Ako zistíte, že váš dom potrebuje novú fasádu?

Ako zistíte, že váš dom potrebuje novú fasádu?

Zub času nahlodáva všetko – vrátane našich krásnych domovov. Väčšina z nás však omnoho radšej býva v dome, ktorý vyzerá udržiavaný a nepôsobí zanedbane. Ak váš dom vyzerá dobre, pôsobí to dobre nielen navonok, ale nepriamo to aj zlepšuje vašu náladu. Navyše, môžete sa tak odlíšiť od zanedbaných okolitých domov.

 • 1

  Olupujúci sa náter

  Nie, lepšie to už nebude. Váš dom je neustále vystavovaný slnku, mrazom, vode, a ďalším okolnostiam. Aj toto je jeden zo signálov, že potrebujete fasádu zrekonštruovať.
 • 2

  Pavučinové praskliny

  Tie sa na fasáde zjavia iba chvíľu predtým, než sa farba začne odlupovať. Správny čas zabezpečiť rekonštrukciu a objednať si profesionálnu firmu.
 • 3

  Zájdená farba

  Začína vaša fasáda namiesto červenej chytať do ružova? Poveternostné vplyvy spravia svoje a daň si odnáša práve fasáda. Ak farba na dome nemá pôvodný odtieň, je načase zmeniť to.
 • 4

  Špina na fasáde

  Počas rokov existencie domu náter chytá aj iné nečistoty, ako je smog. Ak je špina naozaj „zažratá“, nepomôže žiadne umytie, ani parou. V tomto prípade prichádza práca pre natieračov.
 • 5

  Škvrny od vody

  Škvrny od vody najprv nemusia vyzerať tak zle, neskôr však zanesú fasádu ďalšou špinou, čo môže vytvárať škaredý efekt. Natierači si poradia aj s touto prácou, keď na fasádu nanesú nový náter. Stačí tak málo!
 • 5

  Ošumelé drevo

  Drevené súčasti nemusíte hneď vymieňať. Nový náter spraví zo starého nové a vaše drevo tak môže opäť žiariť nevídanou čistotou. Využite príležitosť, ktorú vám situácia na fasáde domu sama ponúka. Po rokoch tak môžete vyskúšať niečo nové – a zmena farby bytového domu je rozhodne veľkou zmenou! Stačí vám na to dohoda s majiteľmi ostatných bytov. Odporúčame si na domové schôdze priniesť aj foto dokumentáciu zničených miest na dome. To je vhodné najmä pre chronických neveriacich Tomášov.

Napíšte nám a vypracujeme pre Vás Cenovú ponuku a zhodnotíme stav Vašej bytovky. 

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *