ZAVOLAJTE NÁM: + 421 910 910 463

Zub času nahlodáva všetko – vrátane našich krásnych domovov. Väčšina z nás však omnoho radšej býva v dome, ktorý vyzerá udržiavaný a nepôsobí zanedbane. Ak váš dom vyzerá dobre, pôsobí to dobre nielen navonok, ale nepriamo to aj zlepšuje vašu náladu. Navyše, môžete sa tak odlíšiť od zanedbaných okolitých domov.

Je potrebné maľovanie bytov a maľovanie bytovky ?

1.    Olupujúci sa náter

Nie, lepšie to už nebude. Váš dom je neustále vystavovaný slnku, mrazom, vode, a ďalším okolnostiam. Aj toto je jeden zo signálov, že potrebujete fasádu zrekonštruovať.

  1. Pavučinové praskliny

Tie sa na fasáde zjavia iba chvíľu predtým, než sa farba začne odlupovať. Správny čas zabezpečiť rekonštrukciu a objednať si profesionálnu firmu.

  1. Zájdená farba

Začína vaša fasáda namiesto červenej chytať do ružova? Poveternostné vplyvy spravia svoje a daň si odnáša práve fasáda. Ak farba na dome nemá pôvodný odtieň, je načase zmeniť to.

  1. Špina na fasáde

Počas rokov existencie domu náter chytá aj iné nečistoty, ako je smog. Ak je špina naozaj „zažratá“, nepomôže žiadne umytie, ani parou. V tomto prípade prichádza práca pre natieračov.

  1. Škvrny od vody

Škvrny od vody najprv nemusia vyzerať tak zle, neskôr však zanesú fasádu ďalšou špinou, čo môže vytvárať škaredý efekt. Natierači si poradia aj s touto prácou, keď na fasádu nanesú nový náter. Stačí tak málo!

  1. Ošumelé drevo

Drevené súčasti nemusíte hneď vymieňať. Nový náter spraví zo starého nové a vaše drevo tak môže opäť žiariť nevídanou čistotou.

Využite príležitosť, ktorú vám situácia na fasáde domu sama ponúka. Po rokoch tak môžete vyskúšať niečo nové – a zmena farby bytového domu je rozhodne veľkou zmenou! Stačí vám na to dohoda s majiteľmi ostatných bytov. Odporúčame si na domové schôdze priniesť aj fotodokumentáciu zničených miest na dome. To je vhodné najmä pre chronických neveriacich Tomášov.

Napíšte nám a vypracujeme pre Vás Cenovú ponuku a zhodnotíme stav Vašej bytovky. 

Webrok.sk - Tvorba web stránok  |  kahan.sk - Maliarske a natieračské práce  |  spravyabc.eu - Správy z domova a zo sveta  |  respiratory123.eu - Predaj respirátorov |  domainer-forum.sk - Predaj domén a web stránok