Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Farba na bytových domoch - akú vybrať?

Akú farbu vybrať na bytovku – bytový dom?

Určite ste už navštívili niektoré z väčších slovenských miest. V prípade, že ste prechádzali cez panelákové sídlisko, zrejme ste si všimli rôzne farby fasád. V poslednej dekáde totiž prešla väčšina panelákových domov rekonštrukciou. Tá však nie vždy splnila očakávania obyvateľov.

Chýbajúci systém a farby fasád

Dopadlo to teda tak, že až na pár výnimiek sa farby jednotlivých obytných domov medzi sebou „bijú“. Jeden je ružový, druhý je žltý so zelenými bodkami a tretí zas modrý. Ako sa vyhnúť nevkusu a gýčovitým farbám? Jednoducho! Stačí zvoliť nenápadnejšiu a decentnú farbu.

Jednoduchá farba = dokonalý výsledok

V poslednej dobe sú veľmi v móde farby ako sivá, biela, čierna a ich odtiene. Práve preto je dobré vybrať si takúto decentnú kombináciu, aby ste sa vyhli gýčovitému výzoru domu. Určite to oceníte každý deň, keď sa budete vracať domov.

Skúste sa dohodnúť s majiteľmi v okolitých bytovkách

Ak to situácia umožňuje, skúste sa prípadne dohodnúť s majiteľmi bytov v okolitých bytovkách. Ak si vyberiete podobné odtiene, môžu vaše bytovky medzi sebou príjemne ladiť. Po stretnutí so správcami budete hneď múdrejší. Navyše, dobrá firma na maľovanie vám za viac práce dá aj nižšiu cenu. Ide teda o situáciu, kedy je spokojný každý: firma aj zákazník.

Zvážte výber natieračskej firmy

Kvalitná firma má kvalitnú webstránku, na ktorej má uvedené všetky kontakty. Iba kvalitná firma vám dá dobré rady ohľadom farebnosti domu a poradí, čo by bolo práve pre ten váš najvhodnejšie. Všetko je o dohode – možno sa vám spolu s nimi podarí namiešať úplne nový odtieň a váš dom tak získa ďalší punc výnimočnosti!

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *