Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Nátery v bytových domoch - čo treba vedieť

Nátery v bytových domoch – čo treba vedieť

Chodíte každý deň vo vašom bytovom dome okolo zhrdzavených alebo zanedbaných miest? V tom prípade je najlepší čas najať profesionálov na maľovanie bytoviek. Vďaka novým náterom môžu aj miesta, ktoré vyzerajú zúfalo škaredo, získať nový punc a vy tak budete mať opäť pocit výnimočnosti. Ako na to, aby všetko vyzeralo tip-top?

Najmite si kvalitnú firmu na maliarske práce

Iba profesionáli sa ľahko a rýchlo postarajú o všetko v dome, čo si žiada náterovú renováciu. V cene služieb máte aj dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým môže byť práca naozaj kvalitná a rýchla. Ak si aj o niektorých miestach myslíte, že nutne potrebujú výmenu alebo rozsiahlejšiu rekonštrukciu, vyskúšajte si najskôr zavolať odborníkov – maliarov a natieračov.

Náter, ktorý je kvalitný a vydrží

Ak zveríte natieranie na odborníkov, tí budú presne vedieť, aký typ farby majú použiť na aký povrch. Nemusíte sa teda zdržiavať študovaním literatúry alebo rôznych múdrych formuliek na webe. Veľakrát majú maliari aj zľavy v obchodoch s farbami, čo dokáže cenu za prácu zraziť ešte nižšie.

Najnižšia cena nemusí vždy znamenať kvalitu

Dávajte si pozor na nepreverené firmy. Dbajte na to, aby firma mala web a najmä svojich, overených natieračov. Iba v takom prípade sa môže spoločnosť za týchto pracovníkov zaručiť a postarať sa o to, aby boli kvalitne vyškolení. Mnohé pokútne firmy idú za čo najnižšou hodinovou cenou a dodaná práca napokon tak aj vyzerá – obdobné je to aj s krtkovaním.

Drobnejšie práce zvládnete aj sami

Jasné, že drobné práce v rámci domových priestorov si zvládnete spraviť aj sami. Na väčšie práce však jednoznačne odporúčame najať si profesionálnu firmu. V rámci toho získate vždy istotu, že práca bude odovzdaná načas a najmä bude kvalitne spravená. Na vás tak zostane už len drobnosť – vybrať finálny odtieň. Ale to je tá príjemnejšia časť práce.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *