Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Maľovanie svojpomocne - alebo najať si profesionála?

Maľovanie svojpomocne – alebo najať si profesionála?

Pre mnohých z nás sa maľovanie na prvý pohľad môže zdať absolútne jednoduché. Keď sa do toho však rozhodnete pustiť, sami zistíte, že to vôbec nie je med lízať. Ak si najmete profesionála, môžete sa pokojne venovať svojim bežným činnostiam. Výsledkom tak bude vždy dobre odvedená práca, ktorou sa nemusíte zdržiavať. Vyhnete sa aj prípadným dodatočným nákladom na opravu nekvalitne odvedenej práce.

Ušetrené peniaze nestoja za to

Áno, zrejme vás vyjde lacnejšie namaľovať si dom alebo izby sám. Teda, možno z pohľadu peňazí. Z pohľadu času, ktorý na to musíte vynaložiť, to už môže vychádzať celkom inak. Toto však závisí aj od vašej šikovnosti. Za čas, ktorý miniete na maľovanie, by ste predsa mohli stihnúť celkom iné veci. Upratať, nasadiť kvety, ísť na príjemnú prechádzku…

Aj maľovanie má svoje zásady a pravidlá

Hoci si môžete kúpiť knižku o maľovaní a naučiť sa ju od A po Z, to však neznamená, že túto teóriu spoľahlivo uplatníte aj v praxi. Skúsení odborníci maľujú každý deň a preto poznajú aj to najtajomnejšie zákutie tohto šikovného remesla. Práve preto je dobré využiť ich niekoľkoročné skúsenosti k vášmu dobru. Napokon sami uvidíte, že takáto práca je hodná každého eura.

Kvalitné vrstvenie je základ

Ak ste zle naniesli základnú vrstvu náteru, potom aj tá druhá a tretia bude vyzerať zle. Jednoducho maľovať treba kvalitne od začiatku až po koniec. Počas maľovania sa vždy môže objaviť nejaký prekážka, s ktorou sa len ťažko budete pasovať bez pomoci skúsených profíkov.

Tak čo, už ste sa rozhodli, či zveriť starostlivosť o svoj dom alebo byt profesionálom na maliarske práce alebo si to spraviť svojpomocne? Vedzte, že keď sa rozhodnete pre spoľahlivú firmu, váš dom bude žiariť ako nový! Spravte zo svojho domu oázu kľudu a pokoja – to sa totiž v dnešnej uponáhľanej dobe počíta.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *