Sme rodinná firma na komplexné maliarske a natieračské práce s viac ako 30 ročnou praxou. Už od roku 1991 poskytujeme maliarske služby nielen pre súkromných klientov, ale aj pre veľké firmy a korporácie.

Komplexné maliarske a natiaračské služby.

Sociálne siete

Maliarske práce Zlaté Moravce

Sme profesionálna firma, ktorá poskytuje komplexné maliarske práce. Profesionálne maliarske služby už od roku 1991. Zlaté Moravce a okolie

Profesionálne maľovanie domov, bytov, bytoviek, priemyselných a komerčných objektov

Dostali ste sa do štádia kedy je treba vymaľovať Vašu nehnuteľnosť?  Či už to je z dôvodu, že nebola pár rokov maľovaná alebo, sa jedná o novostavbu, tak my sme tu pre Vás. Výsledok našej práce budete mať dlhé roky na očiach, preto je pre nás dôležitá kvalitne odvedená práca, ktorá je nielen vizitkou našej firmy, ale aj nám prináša neustále nových zákazníkov. Sme rodinná firma na profesionálne maľovanie, ktorá už viac ako tri desaťročia pôsobí v Zlatých Moravciach a okolí.

  • Naše maliarske práce premenia vaše domovy na úžasné miesta pre život.

Profesionálne vymaľovaný dom, alebo iný objekt na vás zanechá dojem, hlavne ak sa rozhodnete pre technológiu Airless. Technológia striekania farby Airless sa stala časom našou výstavnou skriňou maliarskych prác a v tejto technike sa snažíme zdokonaľovať každým rokom. Svedčia o tom aj desiatky videí a fotiek, ktoré dokumentujú realizácie u našich spokojných klientov.

Maliarskymi prácami sa naše služby nekončia. Súčasťou natieračských prác na domov a bytoch bývajú samozrejme aj výspravky a teda opravy stien a stropov, stierkovanie a omietky. Pri opravách dbáme na to aby výsledok bol čo najdokonalejších a aby zákazník nemal pocit, že sa nachádza na stavenisku.

Dobrú a kvalitnú firmu na maliarske práce nedefinuje iba vizuálny dojem z maľovania, ale aj to, čo po sebe zanechá. Neoddeliteľnou súčasťou našej firmy je aj to, že po sebe zanecháme maximálne čistý objekt, aby tak zákazník nemal dodatočnú prácu a náklady na odstraňovanie nečistôt po maliarskych prácach. Pretože nie je umenie spraviť všade neporiadok, ale byť ohľaduplný voči zariadeniam  a priestorom zákazníka.

Komplexné maliarske služby - Zlaté Moravce a okolie

  • Maľovanie domov
  • Maľovanie bytov
  • Veľkometrážne maľovanie Airless
  • Komplexné maliarske a natieračské služby pre veľké objekty
Strojové maľovanie Airless - veľkometrážne striekanie

Strojové maľovanie Airless

Maľovanie Airless Stojové maľovanie = najlepšia cena Technológie posúvajú ľudstvo dopredu. Aj maliarske práce prešli technologickým vývojom. Valčekmi maľovať obrovské plochy by bolo určite náročne, preto uzrela svetlo sveta unikátna technológia na maľovanie Airless. Aby sme poskytli čo najkvalitnejšie služby a vedeli zvládnuť aj veľké projekty, disponujeme touto špičkovou technikou …

Cenník maliarskych prác - Kahan - Maľby a nátery

Cenník maliarskych prác

Cenník maliarských prác Kahan – Maľby a nátery Dostali ste sa do štádia kedy potrebujete vymaľovať vchody vo Vašom paneláku alebo staviate si rodinný dom a prišla na rad samotná maľovka ? Ak áno, isto Vás bude zaujímať cenník maliarskych prác – t.j. koľko čo presne stojí s akými cenami …

Maliarske práce pre priemyselné objekty - budovy - sklady. Nitriansky - Trnavsk a Bratislavský kraj.

Maliarske práce pre priemyselné budovy a sklady

Maľovanie halov a skladov. Natieranie stropov, trámov a veľkometrážne striekanie priestorov. Priemyselné maľovanie veľkých plôch. Stavebné úpravy veľkých objektov a údržba a renovácia výrobných hál.

Maliarske práce pre komerčné objekty

Maliarske práce pre komerčné objekty

Maliarske a stavebné práce pre obchodné reťazce, obchody, siete potravín alebo obchodné spoločnosti. Kompletná prerábka a údržba objektov jednotlivých pobočiek.

Maliarske práce pre bytové domy - bytovky - paneláky v Nitrianskom - Trnavskom a Bratislavskom kraji

Maliarske práce pre bytové domy

Maliarske a natieračské práce pre Bytovky a bytové družstvá, správcov vchodov. Spolupracujeme so zástupcami bytových vlastníkov ako aj so správcovskou spoločnosťou. Všetky služby na jednom mieste.

Maľovanie domu - bytu za dobrú cenu v Nitrianskom kraji

Maľovanie domu – bytu

Strojové maľovanie domu. Airless striekanie stien novostavby domov a bytov. Maľovanie striekaním rodinných domov. Kompletné maliarske služby

Maliarske práce - Zlaté Moravce

Vždy si po oslovení dohodneme osobnú obhliadku a následne po obhliadke vypracujeme cenovú ponuku, a až potom sa pustíme do práce za presne dohodnutých podmienok, ako časových tak aj finančných. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu kvalitu za dobrú cenu – maliari Kahan – tradícia od roku 1991 – Kvalita & Dobrá cena.

Koľko stojí maľovanie domu?

Každý dom, alebo objekt je jedinečný, preto nie je možné určiť dopredu. Cena za maľovanie domu je veľmi individuálna – stanovujú ju viaceré faktory. Názorné príklady si môžete prečítať v našom cenníku maliarskych prác.  Môžete sa spoľahnúť, že cena za maľovanie domu bude výhodná a kvalita maliarskych prác bude na tej najvyššej úrovni.

Kde poskytujeme maliarske práce?

Maliarske práce poskytujeme v Zlatých Moravciach a okolí:

Zlaté Moravce,  Beladice, Čaradice, Červený Hrádok, Choča, Čierne Kľačany, Hostie, Hosťovce, Jedľové Kostoľany, Kostoľany pod Tribečom, Ladice, Lovce, Machulince, Malé Vozokany, Mankovce, Martin nad Žitavou, Nemčiňany, Neverice, Nevidzany, Obyce, Skýcov, Sľažany, Slepčany, Tekovské Nemce, Tesárske Mlyňany, Topoľčianky, Velčice, Veľké Vozokany, Vieska nad Žitavou,  Volkovce,  Žikava,  Žitavany,  Zlatno